איפור כלות

איפור כלות, את והמאפר

איפור כלות איכותי הוא אלמנט חשוב בהעצמת יופייה של הכלה לכבוד יומה הגדול. איפור מקצועי לכלה צריך להתאים עצמו לסגנון של שמלת הכלה, כמו גם לעיצוב השיער, בשביל שכל האלמנטים שמשפיעים על הדרה של הכלה לעתיד, יסנכרנו יחד לכדי שלמות. בעת איפור קלות חשוב לזכור דבר אחד מאוד חשוב והוא שיותר איפור לא בא ביחס ישר עם יותר יופי. זאת אומרת, שאיפור כלות באיפור כבד, לא דווקא יוסיף ליופיין, ויכול אף לגרוע מהיופי הטבעי שלהן, שיהיה שקוע, אי שם מתחת לשכבות העבות. צריך שאיפור כלות עדין ילדך עם מראה כללי עדין ולחלופין, בהתאם למראה הכללי הרצוי של הכלה לעתיד. לכל הכלות לעתיד, עדיף לבחון את האופציות השונות לאיפור כלות, לפני היום הגדול, ולא לסמוך על כך שהמאפר המקצועי ידע לקלוע ברגע האמת לאיפור כלות נכון ומתאים לכלה המיועדת.

כמובן שזה לא אומר שהוא לא מקצועי מספיר בכדי להבין לבד איזה איפור כלות הכי יהלום את הכלה, ברור שהניסיון והכישרון הקנו לו את היכולת הזו, אבל צריך שיהיה סנכרון בין הרצונות של הכלה לזה של המאפר. ברגע שניתנת למאפר יד חופשית, הוא נהנה ויוצר איפור כלות כראות עיניו, דבר שלאו דווקא יתאים לרצונותיה של הכלה ולסגנון האיפור אותו היא אוהבת. בכדי שביום הגדול לא תצטרכו להיכנס לתקלים מיותרים, עדיף שאת השוני בתפיסות של איפור כלות, תלבנו לפני כן.

כל כלה באה אם איזשהו רעיון בסיסי למה שהיא מאמינה שיפה לה, דבר שאינו בהכרח מה שחושב המאפר המקצועי. לעיתים הכלות מוותרות על דעתן ומאפשרות למאפשר לעשות את עבודתו בשלווה ונהנות מאיזה איפור כלות שהוא מחליט למרוח על פניהן, אבל זה לא מצב אידיאלי. במצב אידיאלי יש התאמה בין הרצונות של שני הצדדים בכדי שלא ייווצר מצב שהכלה לא מרגישה בנוח ביום הגדול בחייה, יום חתונתה. אם סגנון האיפור כלות שהמאפר מחליט עליו לא נאה לך, עלייך לפצוח פיך ולשאול או לומר לו את זה, בגלל שחבל שיהיה משהו שיהיה בעינייך פחות ממושלם ביום שאת גולת הכותרת שלו. איפור כלות הנו מקצועי מעניין, בגלל שאדם העוסק באיפור כלות נתקל בשלל סוגי הכלות ונהנה מסגנונות רבים ושונים של איפור איכותי, בהתאם ליופי של הכלה הספציפית לפניה הוא ניצב באותו היום. יכול להיות שמשנים של איפור כלות, הגיע המאפר למסקנות שונות על מה יפה יותר ופחות וחשוב להקשיב וללמוד מניסיונו ולנסות למצוא את עמק השווה בין דעותייך שלך, לאלו של המאפר. לדעתך, ככלה, יש משקל רב משלו, היות ומדובר בפנייך שלך וחשוב שתיראי בעיני עצמך, היה ביותר שאת יכולה להיראות, אבל אין להמעיט במשקל דעותיו של מקצוען באיפור כלות ויכול להיות שאם תתירי מעט את הרסן, תגלי שאת יוצאת יפה עוד יותר בזכותו.