טבעות אירוסין

טבעות אירוסין אינן מחליפות טבעות נישואין. ישנן נשים אשר הולכות עם שתי סוגי הטבעות. טבעת נישואין ביהדות היא כמעט בכל המקרים מזהב ואין עליה יהלומים. טבעות אירוסין, לעומת טבעות נישואין, בדרך-כלל מכילות יהלום, לעתים הן עשויות מכסף או מזהב לבן ולא רק מזהב צהוב ויש עליהן ריקועים מיוחדים. טבעות אירוסין באות בשלל רחב של עיצובים שייקלעו לטעמה של כל אישה. טבעות אירוסין מצהירות על כוונותיהם של בניהזוג להינשא אך הן אינן מעידות על נישואין. לא מעט נשים שנמצאות עם גבר זמן רב מחכות לרגע בו הוא יציג בפניהן טבעות אירוסין שבחר בעצמו ויציע להן נישואין.

טבעות אירוסין יכולות להגיע למחירים מאוד גבוהים בשל העובדה שבדרך-כלל משובץ בהן יהלום. כמובן, שאיכותו של היהלום וגודלו הן שקובעות את מחיר טבעות האירוסין. כמו כן, טבעות אירוסין, כאמור, יכולות להגיע בעיצובים מאוד מיוחדים. אם המעצב מאוד ידוע ובעל שם של מעצב איכותי כמובן שמחירן של טבעות אירוסין עולה. ככל שהילומים המחוברים אל טבעות אירוסין צלולים יותר כך עולים מחיריהן של טבעות אירוסין. זוגות אשר פועלים במסגרת תקציב מצומצם לאו דווקא צריכים טבעות אירוסין עם יהלומים. טבעות אלה אמנם יכולות להיות יפהפיות אך הן לעתים ראוותניות.
 
טבעות אירוסין נפוצות יותר באירופה מאשר בישראח. ניתן לראות נשים ישראליות רבות עונדות טבעות אירוסין וטבעות נישואין אך זה לא מעיד על הכלל. נשים מסוימות לובשות רק טבעת נישואין, מזהב צהוב ללא יהלום, כמובן, משום שאין להם או שהן לא רוצות לענוד טבעות אירוסין. נשים אחרות בוחרות שלא ללכת כלל עם טבעות נישואין מסיבות שונות ומגוונות. משום שטבעות אלה נוטות להיות מאוד יקרות הן בדרך-כלל באות עם תעודת אחריות מהמעצב או מהחנות בהן קונים טבעות אירוסין.
 
חגיגת מסיבות אירוסין, חתונות ועוד.. קבלו המלצות לחגיגות אירועים באולמות ברחובות.